ریه کا موفق شد در دیداری تشریفاتی در لیگ اروپا با ۲ گل روسونری را مغلوب کند.

به گزارش شما نیوز ، میلان اگرچه صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرده بود، اما در دیداری تشریفاتی ۰-۲ مغلوب ریه کا شد.

 

بازی با برتری ریه کا آغاز شد و این تیم در همان دقیقه ۷ با ضربه ایستگاهی فوق العاده پولیچ موفق شد به زیبایی گل اول بازی را به ثمر برساند.

 

در ادامه، میلان که از گل زودهنگام تیم میزبان شوکه شده بود تلاس زیادی برای جبران کرد اما در خلق موقعیت مهم موفق نبود. در دقیقه ۳۱ باز هم پولیچ این بار روی ارسال وسوویچ فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما در استفاده از موقعیت خود ناتوان بود.

 

در دقیقه ۳۷ و روی همکاری زاپاتا و کروتونه میلان می توانست به گل تساوی دست یابد اما مهاجم روسونری از این فرصت استفاده مناسبی نکرد تا در نهایت ۴۵ دقیقه اول با برتری ۰-۱ ریه کا پایان یابد.

 

با شروع نیمه دوم باز هم این میزبان بود که حملات خود را روی دروازه میلان آغاز کرد و در همان ابتدا نیز به گل رسید. روی ارسال کورویچ از جناح چپ، این گارانووچ بود که با ضربه ای تمام کننده از درون محوطه زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

 

در دقیقه ۵۱ وسوویچ فرصت خوبی برای زدن گل سوم ریه کا داشت اما پالتا موفق شد دروازه روسونری را نجات دهد. در دقیقه ۶۸ و با یک ضربه کرنر، لوکاس بیلیا می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما این فرصت هم برای تیم گتوزو از دست رفت.

 

در دقیقه ۷۷ و روی یک ضربه ایستگاهی باز هم میلان توسط بیلیا صاحب موقعیت شد اما این بار هم فرصت به راحتی و با دقتی هافبک میلان از دست رفت.

 

در ادامه روسونری تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت که به ثمر ننشست تا در نهایت در دومین تجربه مربیگری گنارو گتوزو، میلان ۰-۲ مغلوب ریه کا شود.


منبع این نوشته
ریه کا ۲ – ۰ میلان؛ گتوزو هم چاره کار نیست!

برچسب ها :